Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

31 Tem Implant Tedavisi
diskonagi 0 590
Implant TedavisiImplant tedavisi, kaybedilmiş veya çekilmiş dişlerin yerine yapay diş köklerinin cerrahi olarak çene kemiğine yerleştirilmesi işlemidir. Bu yapay diş kökleri, titanyumdan yapılmış dayanıklı ve biyouyumlu materyallerden oluşur. İmplantlar, diş eti altına yerleştirildikleri için doğal ..
31 Tem Ortodonti Tedavisi
diskonagi 0 618
OrtodontiOrtodonti, dişlerin ve çene yapısının düzeltilmesi, hizalanması ve estetik açıdan düzenlenmesi ile ilgilenen diş hekimliği branşıdır. Bu alan, düzensiz diş ve çene yapılarına sahip olan kişilere estetik ve fonksiyonel düzelmeler sağlamayı hedefler.Ortodonti uzmanları, çapraşık, dişler arası..
31 Tem Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
diskonagi 0 615
Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)Pedodonti, çocuk diş hekimliği olarak da bilinir, çocukların ağız ve diş sağlığını koruyan, tedavi eden ve gelişim süreçlerini takip eden bir diş hekimliği alanıdır. Pedodonti uzmanları, bebeklikten ergenliğe kadar olan yaş dönemindeki çocukların diş ve ağız sağlığıyla..
31 Tem Zirkonyum Diş Kaplama
diskonagi 0 669
Zirkonyum Diş KaplamaZirkonyum diş kaplama, diş estetiği ve restorasyonunda kullanılan dayanıklı ve estetik bir materyal olan zirkonyum oksit ile yapılan diş kaplamasıdır. Zirkonyum, beyaz renkte ve oldukça dayanıklı bir seramik malzemedir. Diş rengi ile uyumlu olması ve doğal diş dokusuna benzer gö..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)